راهنمای سایت

ثبت نام در سایت

جهت استفاده از خدمات پیک لایک نظیر اپلود عکس و شرکت در مسابقات و یا رای دهی به تصاویر و ایجاد مسابقه میبایست عضو سایت شوید ، برای این کار پس از ورود به صفحه عضویت با انتخاب یکی از گزینه های اکانت شخصی ( برای شرکت در مسابقات و رای دهی ) و اکانت تجاری ( برای ایجاد مسابقه) می توانید اقدام کنید .
پس از انتخاب نوع اکانت به صفحه جدیدی هدایت خواهید شد که در آن اطلاعاتی نظیر نام ، نام خانوادگی از شما خواسته می شود ، پس از تکمیل اطلاعات در صورت نیاز ایمیل فعالسازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد ، در غیر اینصورت می توانید به سادگی با مشخصات وارد شده وارد سایت شوید.
نکته : منظور از کد دعوت در ثبت نام اکانت شخصی ، کدی است که از طرف دوستان ، آشنایان و ... برایتان ارسال شده است که با وارد کردن آن اعتبار اولیه دریافت خواهید کرد

شارژ حساب کاربری

برای استفاده از برخی از خدمات می بایست حساب کاربری خود را از پنل کاربری شارژ کنید ، به طور مثال برای شرکت در مسابقاتی که هزینه ورود دارند می بایست در حساب کاربری خود اعتبار داشته باشید.

ثبت نام در مسابقات

به طور کلی دو نوع مسابقه در پیک لایک برگزار می شود ، مسابقات با هزینه شرکت ، مسابقات بدون هزینه شرکت ، هر دو نوع مسابقات دارای قوانین یکسان می باشند ، در توضیحات هر مسابقه اطلاعاتی نظیر زمان شروع ، زمان پایان ، جوایز و ... درج شده است. در صورتی که زمان ارسال تصویر به مسابقه به پایان نرسیده باشد ، با لینکی که زیر مسابقه مشخص شده است ، میتوانید عکس خود را آپلود کنید ( در صورتی که مسابقه هزینه داشته باشد ، پس از کسر از حساب کاربری وارد صفحه آپلود خواهید شد ). پس از آن عکس شما توسط یه لینک منحصر به فرد که فقط مخصوص عکس است ، نمایش داده خواهد شد که شما میتوانید با این لینک ، در زمان رای گیری

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود برای عضویت در پیک لایک ، هم شما و هم دوستتان اعتبار رایگان شرکت در مسابقات دریافت می کنید

تماس با ما

تلفن تماس : 09226704360 - 04132867494

E-mail : info@piclike.ir
کلیه حقوق متعلق به پیک لایک می باشد.